Sevdiklerinize Hamile Olduğunuzu Söylemek İçin İlginç Öneriler

Sevdiklerinize hamile olduğunuzu söylemek için ilginç öneriler kadınlar tarafından çok fazla talep edilen bir meseledir. Bebek beklemek çok heyecanlı bir süreçtir ve bu süreci güzelleştirmek için sevdiklerine bazı sürprizlerle bunu anlatmak eğlenceli olabilir. Hamile olduğunuzu anlatabilmenin birçok yolu vardır. Bu yolları sevdiklerinizle bu güzel haberi paylaşmak ve bu özel haberi anlatmayı unutulmaz bir anıya dönüştürmeyi başarabilirsiniz. Yaşanan bu özel durumun paylaşılması için bazı ilginç fikirler bulunur. Sevdiklerini şaşırtmayı seven anneler için bu önerileri uygulayarak unutulmaz bir anı yaratabilirler.

Bebek doğup büyüdüğünde ona da anlatmak ve verilen değeri göstermek için inanılmaz bir fırsata dönüşebilir.

Ultrason Fotoğrafını Paylaşmak

Sevdiklerini şaşırtmak ve bu güzel haberi paylaşmak isteyen anneler için bebeğin ilk resmi olan ultrason fotoğrafını paylaşmak oldukça eğlenceli ve şaşırtıcı olacaktır. Bu fotoğraf insanlar tarafından şok etkisiyle karşılaşılacak ve bir anda çok mutlu olacaklar. Whatsapp grubu üzerinden ultrason fotoğrafı birden gönderildiğinde kimsenin beklemediği bir şekilde sürpriz yapılmış olacak.

Şans Kurabiyeleri

Sevdiklerinize hamile olduğunuzu söylemek için ilginç önerilerden biri de şans kurabiyeleri olabilir. Şans kurabiyeleri içerisinde sürpriz notların yer aldığı kurabiyelerdir. Hem lezzetli hem de anlamlı olan bu kurabiyeleri sevdiklerinize hamile olduğunuzu söylemek için kullanabilirsiniz. Bu kurabiyelerin içerisine hamile olduğunuzu belirten bir kart bıraktığınızda sevdiklerinizi şaşırtabilir ve bu mutlu haberi verebilirsiniz.

Güzel Bir Restoranda Özel Bir Menü

Sevdiklerinize bu mutlu haberi özel bir anda vermek isteyebilirsiniz. Bu özel anı yaratmak içinse güzel bir ambiyans kurabilirsiniz. Bunu isterseniz evde isterseniz de güzel bir restoranda yapabilirsiniz. Sevdiklerinizi güzel bir restorana götürüp özel bir menü eşliğinde mutlu haberi verebilir ve bu anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Restoranla anlaşıp menüye hamileyim isimli bir yemek ismi koydurtabilir ve bu şekilde haberi verebilirsiniz.

Özel Hazırlanmış Bir Pasta 

Üzerinde hamileyim yazan bir pasta yaptırıp, tüm sevdiklerinizi bir araya getirerek haberi verebilirsiniz. Dilerseniz pastayı kendiniz de hazırlayarak sürprizi taçlandırabilir ve sevdiklerinize sunabilirsiniz. Sevdikleriniz ilk başta pastayı görünce anlam veremeyecek ve bir şaşkınlık yaşayacaklar. Hemen sonrasında bunu kutlamak için pastayı dilimleyerek afiyetle yiyebilirsiniz.

Bebek Servis Takımları

Hayatınız için çok özel ve çok anlamlı olan bu haberi vermek için güzel bir akşam yemeği masası kurun. Masada çatal bıçak yerine bebek servis takımları koyarak masadaki herkesin güzel haberi anlamasını sağlayın. İlk başta kimse anlam veremese de sizin gülümseyen yüzünüze baktığında haberi hemen anlayacaktır. Beklenmeyen bir sürpriz olan bebek yemek servisiyle haberi verebilirsiniz.

Bebeğin Kalp Atışları

Muayeneye gittiğinizde doktorunuzdan bebeğin kalp atışlarını dinlemeyi isteyin ve bu kalp atışlarını telefonunuza kaydedin. Daha sonra bu kalp atış kaydını sevdiklerinizle paylaşarak güzel bir sürpriz yapın.

Arabaya Dikkat Bebek Var Tabelası Yerleştirin

Eşinizin arabası varsa bu sürprizi yaparak ona hamile olduğunuzu söyleyebilirsiniz. Arabasına dikkat bebek var levhası koyabilir ve anlamasını sağlayabilirsiniz.

Belirtilerden Şikâyet Etmek

Sevdiklerinizin hamile olduğunuzu anlaması için belirtilerden şikâyet edip onların durumu anlamasını sağlayabilirsiniz. Sevdiklerinize hamile olduğunuzu söylemek için ilginç önerilerden biri de belirtileri onların anlamasını sağlamak olacaktır. Sürekli belirtilerden şikâyet etmeniz durumunda hamile olduğunuzu anlayacaklar ve sizinle sevincinizi paylaşacaklar.

Bardak Altına Yazılan Bir Not

Eşinize hamile olduğunuz haberini vermek için şeffaf bir su bardağının altına güzel bir kalemle hamile olduğunuza dair bir not yazabilir ve su içmesi için verdiğinizde okumasını sağlayabilirsiniz. Bu oldukça hoş bir sürpriz olacak ve okuduğunda şaşırmasını sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir